Rola Akaiji oczami nauczycieli duchowych

Jonette Crowley – nauczycielka duchowa i założycielką Center for Creative Consciousness, organizacji, która ma na celu wspieranie rozwoju duchowego ludzkości (www.jonettecrowley.com)

Przekaz, 3 czerwca 2009

Akaija tworzy przepływ tam, gdzie go nie było. To jej podstawowa cecha. Jeśli nosząca znak osoba ma gdzieś zastoje energetyczne, kształt wisiorka powoduje, że znowu pojawia się przepływ. Tworzy wir, a kiedy zlikwiduje zastój, przechodzi do następnego miejsca. Gdzie jest przepływ, tam następuje połączenie z Wszechświatem.Świat jest pełen takich kształtów. Można je nazwać syrjańskimi, gdyż pochodzą z Syriusza. Akaija jest jednym z nich. To narzędzia, które służą otwarciu. Znalazła je Linda i przyniosła do Ciebie (Wima). Nie należy do niej, lecz wiedziała, jak to znaleźć i przyniosła Tobie, bo byłeś otwarty. To jedno z narzędzi, które ułatwia zrobienie następnego kroku. Jego energia pozwala  zintegrować się. Ludzie, którzy to noszą, są przygotowywani na kolejne narzędzie. To służy przejściu, a kiedy się ono dokona, pojawi się następne i tak dalej. Nie wszystkie będą związane z kształtem, będą różne. Ale następne też jest kształtem. Nie sądź jednak, że będzie koliste (okrągłe).

To narzędzie służy zbudowaniu mostu. Jesteś na Ziemi i nie wiesz, jak wygląda drugi brzeg. Nie wiesz, co zobaczysz gdy tam przejdziesz, ale masz większy horyzont niż inni ludzie. Dlatego to narzędzie umożliwia zrobienie następnego kroku. Przyszedłeś na Ziemię w okresie, kiedy szczególnie potrzebuje ona zmian, pomagasz w tym. To twoja praca, twoja pasja. Czasami myślisz dlaczego przyszedłem w tak ciężkich czasach, ale wtedy się uśmiechasz i wiesz, że właśnie to kochasz. Nigdy nie jest łatwo, ale ty lubisz tę pracę. I dlatego przyszedłeś właśnie teraz.

Loes Van Loon – jest bardzo znaną osobą w Holandii, jasnowidzem oraz pisarką. To ona nawiązała połączenie między Wimem, a Lindą po jej odejściu w 2001 roku. Nazywa siebie “maszyną do faksowania”. Jej kontakt ze światem ducha jest bezpośredni i natychmiastowy. Wspólnie ze swym Aniołem Stróżem Hebenem napisała wiele książek. Ukazały się także w języku angielskim jak np. „Bonded by the Light”. Sama nie ma strony internetowej, gdyż jej kalendarz i tak jest zawsze wypełniony, lecz zaleca kontakt ze swym wydawcą: (www.uitgeverijpetiet.nl).

Przekaz na temat Akaiji, październik 2005

Loes mówi: nie używaj tego jako wahadła. To jest przepływ energii. Powiedziałam: to jest przepływ energii. Postrzegaj to jako błysk światła, promień lasera, wiesz jak laser działa, przechodzi przez… widzę to jako maleńki wir, jak czakram, małe wiry…. Widzę mały punkt spadający i teraz ten punkt może dołączyć do kropki. Widzę to jako ssawkę, co może wiele znaczyć.

Kiedy ludzie to noszą, ich energia zaczyna przepływać w taki sposób, jak powinna. Blokady zostają usunięte. Doskonale działa u tych, którzy mają zablokowane meridiany. Przepływ energii w ich ciałach zaczyna znów funkcjonować prawidłowo.

Akaija nie działa w przypadku każdej choroby. Czasami ludziom pisana jest choroba, gdyż to ich  przeznaczenie. W takim przypadku wisiorek może zakłócić ten plan. Jednak nasz Anioł Stróż i przewodnicy duchowi pilnują go i wtedy zamiast promienia lasera pojawi się zaledwie płomień świecy. Jeśli ktoś musi być chory, nic nie zadziała. Lecz jeśli ktoś nie czuje się dobrze, jest zmęczony itp. oraz w przypadku różnych chorób nie będących przeznaczeniem…. Czuję teraz, że zaczęłam oddychać inaczej, jestem bardziej otwarta, lekka.

To może zająć wiele czasu, miesiące, ale pierwsza reakcja jest natychmiastowa. To bardzo mocne! Doceń to. Energia płynie jak szalona!

Marion i pan Morya – Marion jest kanałem dla pana Morya, bytu duchowego, który przekazuje jej wiedzę. Poniższy tekst uzyskano po zadaniu pytania na temat Akaiji.

Człowiek rodzi się z pewnym systemem energetycznym. System ten może pozostać w swym oryginalnym stanie i rozwijać się wraz z ciałem, lecz może także zostać zaburzony. Innymi słowy na skutek blokad, jakakolwiek jest ich przyczyna, powstają drogi okrężne lub zatory. Wszystko to może się zdarzyć w trakcie życia na Ziemi. Akaija jest obiektem, który przywraca utracony porządek, przewodzi energię.

W przypadku blokad, gdy energia nie może płynąć, ten instrument jest w stanie przywrócić jej oryginalny obieg. To jakby rozwiązanie węzła, który uniemożliwiał połączenie w linii prostej. Energia znajduje swoją drogę dzięki temu instrumentowi. Jest on subtelny, ale działa, a to się liczy. Oznacza koniec zakłóceń energii w ciele.

Toni Elizabeth Sar’h Petrinovich – mistrzyni i nauczycielka metafizyki oraz badaczka fizyki kwantowej, uczy, w jaki sposób widzieć i słyszeć głos duszy. Jest osobą jasnowidzącą i jasnosłyszacą.  Doświadcza świata duchowego i pomaga innym to osiągnąć. Mówi o wartości absolutnego przebaczenia poprzez rytuał darowania win. Jej zdaniem tylko dzięki temu można osiągnąć Absolut. (www.sacredspaceswa.com)

Czego doświadczam za pośrednictwem Akaiji? Znak wydaje się tworzyć pole torsyjne, które współdziała z wielowymiarowymi falami skalarnymi daleko od normalnych częstotliwości światła doświadczanymi na Ziemi. Wektor raczej załamuje się w pole energii punktu zerowego, niż w świat zamanifestowany, w którym żyją ludzie.

W polu Akaiji człowiek ma dostęp do pola energii punktu zerowego, nie wchodząc w nie, lecz wpadając z nim w rezonans. To zmienia elektromagnetyzm człowieka, który nosi znak pozwalający na odczytanie wyższych wymiarów dzięki siłom aktywowanym wewnątrz niekodowanego DNA (tzw. “śmieciowego”).

Dzięki swej strukturze DNA stanowi kanał czasoprzestrzenny (wormhole), poprzez który otrzymujemy informacje z innych wymiarów, Akaija otwiera do nich drzwi,  przyspieszając osiągniecie wyższej świadomości Jedności, gdyż nie ma podziałów między żadnymi wymiarami. W ten sposób ciało wpada w zgodny rezonans z oryginalnym wzorcem matrycy.

Czasami ludzie zbaczają ze swej ścieżki i wówczas Akaija może pomóc im na nią wrócić. Oto przykłady:

1. Joe był bardzo chory przez wiele miesięcy. Kiedy fizycznie wyzdrowiał, jego umysł nie chciał tego przyjąć i przez długi czas zachowywał się tak, jakby Joe nadal był chory. Akaija wzmocniła jego pole energetyczne i zaczął odczuwać chęć do normalnego życia. Czuje się teraz pełen energii i znów chce robić różne rzeczy.

2. Ely jest pracoholiczką. Nie wie, co znaczy odpoczynek. Odmawia zostania choćby jednego dnia w domu, nawet jeśli czuje się źle. Jest bliska wypalenia. Kiedy zaczęła nosić Akaiję, poczuła się okropnie zmęczona, miała nawet problemy, żeby nie zasnąć w pracy (uznała zatem, że Akaija jej nie służy).

3. Tom miał pracę, której nie znosił i, gdyby wykonywał ją przez wiele lat, z pewnością poważnie by się rozchorował. Nie chciał jej zostawić, bo czul się odpowiedzialny za rodzinę itp. Akaija uczyniła go bardziej świadomym i zmieniła coś w jego energii, tak że poczuł się bardziej bezpiecznie i zaczął szukać innej pracy.

Cynthia Tierra – mistrzyni reiki, zajmuje się uzdrawianiem holistycznym, odbiera także przekazy z innych wymiarów (www.healingone.net).

Odczyt, 18 sierpnia 2007

To jest narzędzie uzdrawiania. Nie w potocznym sensie, chodzi o ducha, umysł i ciało. To ruch energii umysłu, ciała i ducha. Akaija czyści blokady energetyczne i otwiera człowieka na wyższe częstotliwości. Wspiera harmonię, spokój oraz połączenie z duchem.

W umyśle: oczyszcza myśli i czyści umysł z codziennych trosk. Otwiera noszącego ją człowieka na Umysł Kosmiczny, który jest źródłem wszelkiego stworzenia. Wspiera te myśli, które służą dobru, ogniskuje umysł na pozytywnych myślach.

W ciele: to bardzo korzystne narzędzie dla wszystkich, których energie ciała zostały rozregulowane. Nie leczy bolączek, ale pomaga je przetransformować. Pozwala wyjść poza manifestację fizyczną, zobaczyć prawdziwy cel życia samego w sobie. Choroby są lekcjami miłości. Akaija pomaga nam rozpoznać, zrozumieć i zaakceptować te lekcje. Działa na poziomie komórkowym oraz ponad poziomem atomowym i cząsteczkami subatomowymi. Czyści i usuwa blokady energetyczne na wielu płaszczyznach.

W duchu: Akaija otwiera kanały energetyczne prowadzące z ciała fizycznego do Prawdziwego Ja, Istoty Światła, która jest nierozerwalnie powiązana ze Źródłem energii. To tworzenie. Akaija współdziała z energią noszącej ją osoby i usuwa wszystkie poprzednie programy, które doprowadziły do powstania blokad.

To naprawdę potężne narzędzie duchowe, które zostało dane ludzkości w obecnych czasach w celu wspomagania rozwoju wszystkich. Wszyscy zostali włączeni w okres gwałtownych zmian wzrostu częstotliwości. W tym momencie zobaczyłam mroczne światło w ciemności. To światło zaczęło rosnąć, jaśnieć, aż stało się tak jasne, jak świecąca gwiazda. Używaj Akaiji do ustanowienia ponownego połączenia z energią duszy. Ona rozświetla fizyczne ciało, przechodzi przez nie, aby połączyć się z energią Źródła i być z nią jednym.

Kiedy ktoś po raz pierwszy trzyma w rękach Akaiję, dobrze jest umieścić ją ponad sercem i przywitać tę energię z czystymi intencjami.